Prezenty dla Firm

Zestawy prezentowe to idealny pomysł na słodki i zdrowy upominek firmowy. Nasze miody z pewnością wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych. To rozwiązanie, które możemy wykorzystać aby docenić pracowników, obdarować kontrahentów, przypodobać się klientom itp.
Zestawy konfigurujemy zgodnie z życzeniem Klienta, a do dyspozycji mamy całe portfolio naszych produktów tj. Miody tradycyjne, Miody smakowe oraz Miody z dodatkami.
Istnieje możliwość umieszczenia na zestawach prezentowych Logo Klienta lub Kartki z indywidualnym podziękowaniem. Pozostajemy do dyspozycji w kwestii pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania

Mini miodki upominkowe

Wesele, Komunia Święta, Chrzest, Roczek, Impreza firmowa? Szukasz wyjątkowych podziękowań dla swoich gości? Trafiłeś doskonale. Nasze miodki to pomysł dla osób poszukujących niesztampowych i oryginalnych prezentów, które na długo pozostaną w pamięci uczestników uroczystości. To pięknie wykonany, zdrowy i pyszny upominek. W swojej ofercie posiadamy
miodki tradycyjne w słoiczkach 40 g tj. lipowy, wielokwiatowy oraz gryczany do indywidualnej personalizacji – bez etykiet.
miodki smakowe w słoiczkach 40 g tj. miód z maliną, pomarańczą, cynamonem, kakao, truskawką, czarną porzeczką do indywidualnej personalizacji – bez etykiet.

Sprzedaż hurtowa miodu

Do współpracy zapraszamy Firmy marketingowe, Sklepy ze zdrową żywnością, Hotele i Restauracje itp. Skontaktuj się z nami aby otrzymać katalog, cennik hurtowy oraz warunki współpracy.

Miód pod marką własną

Istnieje możliwość produkcji naszych miodów naturalnych pod markę własną Klienta. Wskaż swoje oczekiwania i potrzeby, a my przygotujemy produkt zgodnie z Twoimi wskazówkami.

Skontaktuj się z nami

Konrad
+48 503 951 093
konrad@spizarnia-smaku.pl